Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Piątek, Maj 22, 2015
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Zarobki
Opieka medyczna
Prawo jazdy
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Ambasada i konsulaty
Praca sezonowa
Własna firma
Ceny żywności
Zasiłek dla bezrobotnych
Prawo pracy
Zanim wyjedziesz
Porady praktyczne
Jak dotrzeć
Telefony
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 401
Najnowszy Użytkownik: jaroslaw
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Praca w Hiszpanii
MAM PYTANIE
Polscy lekarze w His...
dodatkowe pensje
umowa o prace
Najciekawsze Tematy
prosze o pomoc!!!! [4]
Praca w Hiszpanii [3]
dodatkowe pensje [3]
czy musze znac je... [3]
Polscy lekarze w ... [1]
Ostatnie Artykuły
Godziny pracy urzedó...
Podstawowe porady pr...
Historia Hiszpanii w...
Hiszpański rynek pr...
Hiszpania otwarta
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

HISZPANIA PRACA

Hiszpania otworzyła swój rynek pracy dla Polaków już w maju 2006 roku. Hiszpanie poszukują polskich murarzy, tynkarzy, hydraulików, projektantów dróg, architektów, operatorów maszyn i jak zwykle pracowników sezonowych do zbiorów owoców.
Minimalna pensja to 537 euro miesięcznie. Za sprzątanie w miastach bierze się zwykle ok. 8 euro za godzinę. Kelnerka w restauracji zarabia ok. 700 euro miesięcznie plus napiwki. W czerwcu dostaje się na dodatkową pensję "wakacyjną". O ile się przepracowało legalnie pół roku.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Praca w Hiszpanii - ogólne rozmowy Praca w Hiszpanii 3 wordmaster 15-01-2015 21:39
Reklamy...
FRYZJER/FRYZJERKA
Szukam pracownikówDla naszego francuskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: FRYZJER/FRYZJERKA Miejsce pracy: Francja WYMAGANIA: - dyplom czeladniczy lub mistrzowski w zawodzie - znajomość zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych technik strzyżenia męskiego i damskiego oraz koloryzacji; - doświadczenie w pracy w zawodzie min. 2 lata - znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym OFERUJEMY: - bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie+ premia - cykliczne szkolenia - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - możliwość uczestnictwa w kursach językowych na miejscu Zgłoszenie kandydatury poprzez stronę rekrutacyjną www.globalvcv.com oraz umieszczenie na niej swojego Video CV. Więcej szczegółów i kontakt tylko z wybranymi kandydatami. *Serwis www.globalvcv.com nie pośredniczy w załatwieniu pracy, a jedynie pomaga skontaktować pracodawcę i pracownika.
TECHNIK DENTYSTYCZNY
Szukam pracownikówDla naszego francuskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: TECHNIK DENTYSTYCZNY Miejsce pracy: Francja WYMAGANIA: - wykształcenie kierunkowe - technik dentystyczny - doświadczenie w pracy w zawodzie min. 2 lata - znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym - warunek konieczny OFERUJEMY: - zatrudnienie na pełnych warunkach - atrakcyjny system wynagrodzeń - pracę w profesjonalnym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - cykl szkoleń Zgłoszenie kandydatury poprzez stronę rekrutacyjną www.globalvcv.com oraz umieszczenie na niej swojego Video CV. Więcej szczegółów i kontakt tylko z wybranymi kandydatami. *Serwis www.globalvcv.com nie pośredniczy w załatwieniu pracy, a jedynie pomaga skontaktować pracodawcę i pracownika.
przedstawiciel handlowy
Szukam pracownikówDla naszego francuskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Francja WYMAGANIA: - wykształcenie średnie, pożądane wyższe z zakresu ekonomii, zarządzania handlem lub usługami - biegła znajomość francuskiego lub angielskiego - nastawienie na osiąganie mierzalnych celów sprzedażowych - znajomość i efektywne wykorzystywanie technik sprzedaży – mile widziane - pracowitość i sumienność - dobra organizacja czasu pracy - prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny - chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu OFERUJEMY: - zatrudnienie na pełnych warunkach - atrakcyjny system wynagrodzeń - możliwość pracy w nadgodzinach - dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej - zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora Zgłoszenie kandydatury poprzez stronę rekrutacyjną www.globalvcv.com oraz umieszczenie na niej swojego Video CV. Więcej szczegółów i kontakt tylko z wybranymi kandydatami. *Serwis www.globalvcv.com nie pośredniczy w załatwieniu pracy, a jedynie pomaga skontaktować pracodawcę i pracownika.
SPAWACZ-PRACA W HOLANDII OD ZARAZ
Szukam pracownikówDla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia WYMAGANIA: - znajomość języka holenderskiego lub angielskiego - uprawnienia spawalnicze - umiejętność czytania rysunków technicznych - umiejętności ślusarsko-monterskie - umiejętność pracy w zespole - minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie PRACA OD ZARAZ! Zgłoszenie kandydatury poprzez stronę rekrutacyjną www.globalvcv.com oraz umieszczenie na niej swojego Video CV. Więcej szczegółów i kontakt tylko z wybranymi kandydatami. r30;r30;r30;r30;r30;.. Serwis www.globalvcv.com nie pośredniczy w załatwieniu pracy, a jedynie pomaga skontaktować pracodawcę i pracownika.
Zróbmy to razem – Dochodowy Biznes za niewielkie pieniądze
Szukam pracownikówJeśli masz swój lokal lub swój dom w którym można wygospodarować pomieszczenie i zorganizować tam salonik strzyżenia i pielęgnacji psów i kotów to chętnie nawiąże z taką osobą współprace w tym zakresie. Jest to dość dochodowa działalność usługowa która ma jeszcze dość wąską konkurencje w stosunku do innych podmiotów gospodarczych w każdym kraju. Biznes powyższy nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych więc można to zrobić niewielkim nakładem finansowym mając na uwadze własne niewielkie zaplecze lokalowe. Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z Polski z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie . Pielęgnowałem w swojej 10 letniej karierze zawodowej psy i koty wszelkiej maści i rasy . Żadna rasa psa nie stanowi dla mnie problemu w doborze stylizacji fryzury i pielęgnacji. Nie boje się psów agresywnych i dzięki odpowiedniemu podejściu potrafię zaprzyjaźnić się nawet z najbardziej niegrzecznym czy agresywnym psem. Każdy pies wychodzi z pod mojej ręki elegancko wystylizowany, zadbany i piękny. Moja praca ze zwierzętami to nie wyścig z czasem lecz dokładność i precyzja. Pracowałem 2 lata w Strassburgu (Francja) i 8 lat prowadziłem własny salon dla psów w Polsce dzięki temu posiadam ogromne doświadczenie w tym zawodzie i pewnością wniósłbym wiele w podniesieniu prestiżu takiego salonu. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Posiadam kompleksowe, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu , które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu. Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako psi fryzjer - oczekiwałbym bym tylko zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; przyjmowanie zapisów zwierząt, rozmowy z klientami, ogólnie praca w roli managera salonu oraz żeby zapewnił finansowanie związane z początkową reklamą firmy i urządzeniem lokalu. Ps. Wyjadę do danej osoby wyłącznie z moją małżonką która od lat pracuje ze mną w tym zawodzie jako pomoc Groomera. Osoba mogąca zapewnić chociaż w początkowej fazie rozruchu tego biznesu tj; 2-3 miesiące bezpłatne nasze zakwaterowanie temat potraktuję priorytetowo. Zachęcam do działania to naprawdę dobrze rozwijający się spokojny niszowy biznes z dużymi możliwościami rozwojowymi, dający satysfakcje i niezłe korzyści materialne. Więcej informacji dla zainteresowanych tylko na e-mail groomer.partner@vp.pl
Pomysła na życie dla zainteresowanych
Pozostałe ogłoszeniaJeśli masz swój lokal lub swój dom w którym można wygospodarować pomieszczenie i zorganizować tam salonik strzyżenia i pielęgnacji psów i kotów to chętnie nawiąże z taką osobą współprace w tym zakresie. Jest to dość dochodowa działalność usługowa która ma jeszcze dość wąską konkurencje w stosunku do innych podmiotów gospodarczych w każdym kraju. Biznes powyższy nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych więc można to zrobić niewielkim nakładem finansowym mając na uwadze własne niewielkie zaplecze lokalowe. Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z Polski z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie . Pielęgnowałem w swojej 10 letniej karierze zawodowej psy i koty wszelkiej maści i rasy . Żadna rasa psa nie stanowi dla mnie problemu w doborze stylizacji fryzury i pielęgnacji. Nie boje się psów agresywnych i dzięki odpowiedniemu podejściu potrafię zaprzyjaźnić się nawet z najbardziej niegrzecznym czy agresywnym psem. Każdy pies wychodzi z pod mojej ręki elegancko wystylizowany, zadbany i piękny. Moja praca ze zwierzętami to nie wyścig z czasem lecz dokładność i precyzja. Pracowałem 2 lata w Strassburgu (Francja) i 8 lat prowadziłem własny salon dla psów w Polsce dzięki temu posiadam ogromne doświadczenie w tym zawodzie i pewnością wniósłbym wiele w podniesieniu prestiżu takiego salonu. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Posiadam kompleksowe, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu , które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu. Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako psi fryzjer - oczekiwałbym bym tylko zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; przyjmowanie zapisów zwierząt, rozmowy z klientami, ogólnie praca w roli managera salonu oraz żeby zapewnił finansowanie związane z początkową reklamą firmy i urządzeniem lokalu. Ps. Wyjadę do danej osoby wyłącznie z moją małżonką która od lat pracuje ze mną w tym zawodzie jako pomoc Groomera. Osoba mogąca zapewnić chociaż w początkowej fazie rozruchu tego biznesu tj; 2-3 miesiące bezpłatne nasze zakwaterowanie temat potraktuję priorytetowo. Zachęcam do działania to naprawdę dobrze rozwijający się spokojny niszowy biznes z dużymi możliwościami rozwojowymi, dający satysfakcje i niezłe korzyści materialne. Więcej informacji dla zainteresowanych tylko na e-mail groomer.partner@vp.pl
Opiekun osób starszych
Szukam pracownikówDla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Opiekun osób starszych (Kobiet/Mężczyzn) Miejsce pracy: Niemcy OBOWIĄZKI: - kompleksowa pielęgnacja i opieka nad pacjentami w domu, w Niemczech - pomaganie i wsparcie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Weryfikacja znajomości języka poprzez krótkie wideo CV nagrane na portalu: www.globalvcv.com OFERTA: - Jednodniowe wsparcie doświadczonego opiekuna w domu u klienta. - Pomoc przy załatwianiu formalności - Wynagrodzenie i dieta uzależnione od wykształcenia i doświadczenia. Zgłoszenie kandydatury poprzez stronę rekrutacyjną www.globalvcv.com W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia z wideo CV.
Szukamy pracowników do pracy za granicą
Pozostałe ogłoszeniaZwiększ szanse na znalezienie pracy dzięki Global Video CV. To nowa forma pozyskiwania pracowników przez internet. Nie trać czasu na codzienne przeglądanie ofert. Nagraj swoje unikalne wideo CV i pozwól się znaleźć pracodawcy. Powiadomienia SMS o możliwym kontakcie z pracodawca na Twój nr tel. Załóż darmowe konto na stronie www.globalvcv.com Polub nas na Facebook-u www.facebook.com/globalvcv Więcej info: info@globalvcv.com Zespół Global Video CV Globalvcv.com
Szukamy pracowników do pracy za granicą
Szukam pracownikówPraca dla każdego - Pozwól się znaleźć ! Global Video CV to nowa forma pozyskiwania pracowników. Zwiększ szanse na znalezienie pracy bez wychodzenia z domu! Załóż darmowe konto w serwisie rekrutacyjnym www.globalvcv.com Polub nas na Facebook-u www.facebook.com/globalvcv Więcej informacji: info@globalvcv.com Zespół Global Video CV Globalvcv.com
Otworzę salon dla psów w Hiszpanii - szukam chętnych do działani
Pozostałe ogłoszeniaNawiąże kontakt z osobą z zamiłowaniem do zwierząt która wspólnie ze mną otworzy profesjonalny salonu pielęgnacji psów i kotów Hiszpanii Jeśli masz swój lokal lub dom w którym taki salon można zrobić i jesteś w stanie zabezpieczyć mi zakwaterowanie chociaż na początku to rozpatrzę twoją kandydaturę współpracy priorytetowo. Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z Polski z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.. W Polsce od wielu lat prowadziłem dwa salony dla psów i kotów lecz patrząc na to realnie gratyfikacje finansowe prowadząc taką działalność w innym kraju Unijnym są niewspółmierne w stosunku do pracy w tym zawodzie w Polsce. Wiem że można spokojnie żyć i zarabiać prowadząc tego typu usługi w tym kraju chociażby na całoroczną sezonowość w tej pracy. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Posiadam kompleksowe wyposażenie salonu meble, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu za które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako Groomer- bo na tym się trzeba dobrze znać, więc ja to będę wykonywał osobiście. Od wspólnika oczekiwałbym zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; przyjmowanie zapisów zwierząt, rozmowy z klientami, ogólnie praca w roli menagera salonu oraz żeby zapewnił finansowanie związane z początkową reklamą firmy i opłatami administracyjnymi jeśli takie wystąpią . Więcej informacji dla zainteresowanych oraz wszelkie fotki prześlę na wasz na e-mail Piszcie do mnie na e-mail psi.salon@vp.pl lub tel 506744764
Otworzę salon dla psów w Hiszpanii - szukam chętnych do działani
Szukam pracownikówNawiąże kontakt z osobą z zamiłowaniem do zwierząt która wspólnie ze mną otworzy profesjonalny salonu pielęgnacji psów i kotów Hiszpanii Jeśli masz swój lokal lub dom w którym taki salon można zrobić i jesteś w stanie zabezpieczyć mi zakwaterowanie chociaż na początku to rozpatrzę twoją kandydaturę współpracy priorytetowo. Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z Polski z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.. W Polsce od wielu lat prowadziłem dwa salony dla psów i kotów lecz patrząc na to realnie gratyfikacje finansowe prowadząc taką działalność w innym kraju Unijnym są niewspółmierne w stosunku do pracy w tym zawodzie w Polsce. Wiem że można spokojnie żyć i zarabiać prowadząc tego typu usługi w tym kraju chociażby na całoroczną sezonowość w tej pracy. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Posiadam kompleksowe wyposażenie salonu meble, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu za które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako Groomer- bo na tym się trzeba dobrze znać, więc ja to będę wykonywał osobiście. Od wspólnika oczekiwałbym zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; przyjmowanie zapisów zwierząt, rozmowy z klientami, ogólnie praca w roli menagera salonu oraz żeby zapewnił finansowanie związane z początkową reklamą firmy i opłatami administracyjnymi jeśli takie wystąpią . Więcej informacji dla zainteresowanych oraz wszelkie fotki prześlę na wasz na e-mail Piszcie do mnie na e-mail psi.salon@vp.pl lub tel 506744764
Strona 1 z 27 1 2 3 4 > >>
Reklama
Detektyw Szczecin
www.detektyw.zdradzeni.info
Ostatnie Komentarze
piotrserafin dnia listopad 16 2013 22:27:32

Z chęcią uruchomimy w Hiszpanii lub Portugalii nasze biuro handlowe.
Zainteresowani jesteśmy podpisaniem długoterminowych umów (również wyłączności terytorialnej) oraz gwarantujemy wsparcie marketingowe na nasze produkty.
Poszukujemy Partnerów biznesowych, którzy mogą wprowadzić do dystrybucji nasze produkty na rynku Hiszpańskim, Portugalskim lub innych rynkach europejskich. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami / firmami pośredniczącymi w znalezieniu takich kontaktów. Interesują nas lokalne sieci handlowe, hurtownie czy dystrybucje zainteresowane wprowadzeniem do swojej oferty nowych produktów z branży napoje, żywność oraz chemia gospodarcza.
Jednak głównym naszym celem jest promocja i sprzedaż napojów energetycznych oraz produktów wspomagających organizm ludzki. Muszę nadmienić, iż obecnie już wysyłamy nasz szeroki wachlarz towarów m.in. na rynek Północnej, Środkowej i Południowej Ameryki!!! Dostępne wersje językowe na produktach Via Guarana to: angielski, hiszpański i polski (oczywiście możliwa jest zmiana opisu w zależności od potrzesmiley. Dodatkowo mogę przesłać Państwu w załącznikach naszą ofertę na napoje oraz produkty chemii gospodarczej z innej fabryki, która jest też w naszej zależności biznesowej.
Stopniowo rozszerzamy nasz profil działalności, a jednym z głównych pionów będzie również obrót nieruchomościami komercyjnymi na rynku europejskim i amerykańskim.
Liczę, że uda nam się znaleźć rozwiązanie dla obopólnych korzyści.
W związku z powyższym proszę o przeanalizowanie mojej propozycji oraz kontakt mailowy lub telefoniczny.
We wszystkich ww. sprawach można dodatkowo kontaktować się z p. Stanisławem Korzeniowskim, który z pewnością udzieli wyczerpujących informacji na ten temat.
tel.+48 883 651 531
e-mail:sk@viaguarana.com

Pozdrawiam / Best regards

Piotr Serafin

Via Guarana S.A.
ul. Dominikańska 9
02-738 Warszawa
mobile: +48 537 744 344
e-mail: pserafin@viaguarana.com
skype: pserafin.viaguarana
www.viaguarana.com
Zobacz Komentarze Newsów
marcinbcn dnia lipiec 28 2013 13:17:59

firma w barcelonie szuka dziewczyna znaj biegle jez angielski i hiszpanski ,praca na kotrakt ,odbieranie tel ,znajomosc obslugi komputera 34 603105638.......jest 28.07.2013
Zobacz Komentarze Newsów
Magda dnia listopad 22 2012 19:15:32

WITAM SERDECZNIE , JESTEM 20 LETNIĄ ODPOWIEDZIALNĄ I PRACOWITĄ DZIEWCZYNĄ, SZUKAM PRACY W HISZPANII (JESTEM JUŻ NA MIEJSCU) DO JAKICHKOLWIEK ZBIORÓW , DO FABRYKI, MAGAZYNÓW LUB DO OPIEKI NAD DZIEĆMI ..ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT NA MÓJ E-MAIL Magda00134@wp.pl , pozdrawiamsmiley
Zobacz Komentarze Dodatkowych Stron
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

stravol
01/07/2011 15:08
WItam W jaki sposób poznać nr budki telefonicznej w hiszpanii?? Chcę wykonać połączenie z polski na budke w hiszpanii ale osoba tam przebywająca twierdzi ze nie ma info o nr. może jest jakiś klawis

zaba
29/04/2011 07:56
Witam..widze ze w pieknej hiszpani ciezko o prace!!! wiem cos o tym , wlasnie jeste w trakcie szukania. nie pogada nawet ze posiadam NIE i znam jezyk hiszpanski, a o studnach juz nie wspomne chyba

zaba
29/04/2011 07:52
czesc .mieszkam w murci i szukam pracy , czy ktos moglby mi pomoc pozdrawiam

Dorotap
14/11/2010 08:02
Witam! Mam na imię Dorota i poszukuje pracy w Gijon/ i lub okolicy. Praca dorywcza - opieka nad dziećmi, sprzątanie, zakupy, wyprowadzanie psów itp. Udzielę też korepetycji z angielskiego. dotkap@o2.p

maisak
10/11/2010 19:34
Witam, mam na imię Kasia (27) i poszukuję pracy w Barcelonie na okres od 25.11-25.12.2010. Może być cokolwiek. Proszę o kontakt pod nr polskim (do 20.11) +48-667-448-268, lub na maila: kmaisakm@gmail

Mariolka
23/10/2010 09:57
zapomniałam dodać mam prawo jazdy i samochud do dyspozycji .

Mariolka
23/10/2010 09:53
szukam pracy w Asturi.Praca fizyczna..sprzątanie,pomo
c w kuchni,przy dzieciach i osobach starszych,zieleń miejska,wszelaka praca byle pracować......


MARZENA R
30/09/2010 09:48
WITAM SZUKAM PRACY W HISZPANII. MAM PRAWO JAZDY KAT.B I POSIADAM NUMER NIE. TEL.721911919

Beata Glac
27/08/2010 22:54
Szukam pracy w Hiszpanii w hotelarstwie,salonach urody, w domach starców, a także innych.Doskonały język hiszpański, wyższe wykształcenie.

artur76
12/08/2010 04:42
szukam pracy w hiszpani w rolnictwie czy jako pomoc do pracy fizycznej

Archiwum
Reklama..
Ankieta dla Użytkowników
Czy łatwo znaleźć w Hiszpanii pracę?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2011 www.hiszpania-praca.com
nieruchomości jaworzno


www.nieruchomoscimtm.pl
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info